top of page

LicoRich

LicoRich

שאלות נפוצות

 • מה הם נזקי (סיבוכי) מחלת הסוכרת?
  חשוב להבין, נזקי הסוכרת נגרמים עקב התחמצנות הדם שמובילה לחסימת עורקים. דוגמה לנזקים: כאבים, נימולים, פגיעה בראייה, אין אונות, סחרחורות, יובש בפה, נוירופתיה ועוד...
 • מה הליקוריץ' המקורי עושה בעצם?
  הליקוריץ' המקורי ובו החומר הפעיל 'אנטיאוקסידנט' נכנס למערכת הדם, מנקה את העורקים, מונע התחמצנות של הדם, גורם לזרימת דם תקינה ומאוזנת. מגן על האיברים הפנימיים מנזק בלתי הפיך של מחלת הסוכרת וטרשת העורקים. ***מומלץ בחום למניעה מפני מחלות לכל בן אדם בגיר***
 • זה באמת טבעי לחלוטין?
  כן! 100% טבעי. ללא תופעות לוואי.
 • שמעתי שליקוריץ' מעלה לחץ דם.. האם זה נכון?
  הליקוריץ' כשלעצמו כצמח, מעלה לחץ דם. אך ב"ליקוריץ' המקורי" הוצא הסטרואיד שמעלה את לחץ הדם בתהליך ייחודי שנקרא מיצוי אלכוהולי בתהליך מוגן פטנט (:
 • האם זה מתאים לי?
  אם יש לך טרום סוכרת, סוכרת סוג 1 וסוכרת סוג 2, אם אתה ספורטאי, מעל גיל 30, הליקוריץ' המקורי הוא אולטימטיבי למניעה של טרשת עורקים ונזקי סוכרת (*מתאים למניעה של מחלות ולמנוע - עוזר לזרימת הדם והשארת העורקים נקיים).
 • אם כבר יש לי נזקים, האם הליקוריץ' המקורי יכול לעזור לי?"
  ברור! אף פעם לא מאוחר. האנטיאוקסידנט הנמצא בליקוריץ' המקורי, יתחיל לנקות לך את הדם ואת העורקים החסומים במידה ויש.. חשוב להדגיש שהטיפול לטווח ארוך זה לא "זבאנג וגמרנו".
 • האם אני צריך לצפות לירידה דרסטית של הסוכרת?
  חשוב להבין יש הבדל בין הבדיקה בבוקר לבין בדיקת ה A1C שעושים כל 3 חודשים, על מנת לבדוק את ממוצע הסוכר ב3 חודשים. (מספרים הנעים בין 4 ל 12). אנחנו פה ל"מרתון" ולא ל"ספרינט", כאשר תשתמש בליקוריץ' המקורי בקביעות ולטווח ארוך ניתן יהיה לראות ירידה בA1C, כל ירידה ולו הכי קטנה אמורה לשמח אותך ולהבין שאתה בדרך הנכונה. הבדיקה בבוקר עם המחט ישירות מושפעת מהאוכל שלך - ואת זה אסור לשכוח! חשוב לשמור על תזונה נכונה! ואתה מקבל מאיתנו ליווי אישי בחינם!
 • תוך כמה זמן זה משפיע?
  על פי אלפי עדויות של אנשים הצורכים את הליקוריץ' המקורי בקביעות, ההשפעה היא אינדיבידואלית, משתנה בין שבוע ל חודש, חודש וחצי - אנחנו פה לטיפול לטווח ארוך (:
 • מתי המשלוח מגיע?
  כל המשלוחים יוצאים בדואר ישראל. משלוח בדואר רשום - בין 3-7 ימי עסקים. משלוח עד הבית - 2 ימי עסקים.
 • האם זה הליקוריץ' המקורי? ומה ההבדל בין הליקוריץ' המקורי לאחרים?
  כן! ברור! 10 שנים בשוק - היחיד שעבר מחקרים מדעיים וקליניים - נבדק במעבדת "תמי" ונמצא עם החומר הפעיל הגבוה ביותר ביחס לשוק העולמי. שימו לב למספרי הפטנט בגב הבקבוק. Patent No' in the US : US7572470B2 Patent No' in Europe : EP-1190717A2 היחיד שעבר מיצוי באלכוהול על מנת למצות את החומר הפעיל (*לא מכיל אלכוהול). בבדיקת המעבדה ב"תמי" נמצא אחוז הגלאברדין הגבוה ביותר. (*זה החומר הפעיל בכמוסה, האנטיאוקסידנט).
 • האם יש אחריות?
  כן, במידה והצגת לנו בדיקת CIMT בטרם בטרם התחלת צריכת 'ליקוריץ' המקורי' - והלקוח צרך למשך 12 חודשים ולא הייתה נסיגה של הטרשת או עצירה שלה. החברה מתחייבת להחזיר את מלוא הסכום ללקוח.
 • אפשר לדבר עם בן אדם להתייעץ ולשאול שאלות? לחלק את התשלום? לקבל משלוח עד הבית?
  כמובן, תתקשר/י עכשיו לאחד המספרים הבאים: 058-332-4405 או 058-331-8019 (: אנחנו נשמח לעזור לך לכל שאלה וייעוץ - מי שעושה טוב מקבל טוב 😉😎😜
 • כמה קפסולות לוקחים ביום?
  לכל אדם לקחת 2 ביום, אם אתה פעיל במשך היום לקחת 2 בבוקר לפני האוכל ואם לא כל כך פעיל במשך היום, לקחת 1 קפסולה בבוקר לפני האוכל ועוד 1 קפסולה לפני האוכל בצהריים. *חשוב - מי שצורך כדור מדלל דם בשם פלאוויקס לקחת רק 1 קפסולה ביום לפני האוכל בבוקר.
P5.png
P5.png
P4.png
לרכישה מאובטחת
P5.png
P5.png
P4.png
P3.png
LicoRich-White.png

ט.ל.ח. המידע אינו המלצה או התוויה לטיפול רפואי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא המטפל. השימוש בשאלון ובמידע מובא שכירות לציבור והשימוש בו באחריותך בלבד. כל הזכויות שמורות. פרטיותך מובטחת.

למענה מיידי על כל שאלותיך לחץ כאן:

bottom of page